Oferty pracy

Oferta pracy – technolog rozdzielnic NN

Poszukujemy osoby z doświadczeniem do zatrudnienia jako technolog prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych NN.

Zakres odpowiedzialności: projektowanie rozdzielnic elektrycznych, dobór wyposażenia, przygotowanie dokumentacji projektowej i produkcyjnej, tworzenie kart materiałowych, dokumentacji użytkownika, nadzorowanie zakupów materiałowych, nadzór nad prefabrykacją i uruchomieniem, pomiary elektryczne.

Oferujemy interesującą pracę z jasno określonym zakresem obowiązków, z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności, motywacyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Oferta pracy – regionalny przedstawiciel handlowy regiony Pomorskie, Podlaskie, inne regiony

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy jako przedstawiciel/agent handlowy w branży elektrycznej lub medycznej.

Zakres odpowiedzialności: współpraca z biurami projektów, klientami końcowymi, firmami elektrycznymi w celu pozyskania zamówień na wyroby firmy, wsparcie realizacji zamówień, utrzymywanie kontaktów posprzedażowych, udział w promocji i marketingu firmy.

Oferujemy interesującą pracę na umowę agencyjną lub po okresie próbnym na umowę o pracę, z jasno określonym zakresem obowiązków, z dużym zakresem samodzielności i odpowiedzialności, motywacyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.