Logo firmy Meredit
Strona główna O nas Producenci Serwis Baza wiedzy Pliki Kontakt
Produkty
Przefabrykacja zestawów rozdzielczych Usługi serwisowe Wsparcie projektowe
Kontrola prądów różnicowych sieci TN
Układy RCMS Systemy monitoringu Liczniki mocy i energii

Oferta Produktowa

Kontrola prądów różnicowych sieci TN:

Układy RMCS

Kontrola wartości prądów różnicowych i prądów roboczych w sieciach TN, TT pozwala na zwiększenie niezawodności zasilania, pozwala uniknąć niespodziewanego zadziałania zabezpieczeń, lepsze planowanie rozbudowy sieci, a w niektórych przypadkach jest niezastąpiona, gdyż eliminuje konieczność zastosowania wyłączników różnicowych, pozwala na regulowane opóźnienie zadziałania zabezpieczenia przed przekroczeniem prądu różnicowego

Ewaluator RCM W6

Ewaluator RCM W6

Układ pomiarowy prądów różnicowych i roboczych RCM-W6 służy monitorowania i mierzenia prądów zwarciowych doziemnych lub innych (wykrywanych jako prąd różnicowy) w układach uziemionych (TN/TT). To urządzenie o zwartej budowie, z wbudowanymi przekładnikami, stosowane jest głównie w systemach rozdzielczych, w polach odpływowych do odbiorników i układów.

Ewaluator RCM W8/W8AB

Ewaluator RCM W8/W8AB

RCM-W8, RCM-W8-AB to 8 kanałowe urządzenie do monitorowania prądu różnicowego typu A lub A i B lub roboczego, reagujące na wszystkie rodzaje prądów różnicowych, stosowane w celu monitorowania końcowych obwodów prądowych do maksymalnej wartości prądu uszkodzeniowego wynoszącej 800 mA. Wraz z podłączonymi przekładnikami pomiarowymi prądu różnicowego lub roboczego , system do monitorowania prądów różnicowych i roboczych w układzie sieci TN i TT RCM-W8, RCM-W8-AB stosowany jest głównie w celu monitorowania końcowych obwodów prądowych.

Ewaluator RCM W24

Ewaluator RCM W24

RCM-W24 to 24 kanałowe urządzenie do monitorowania prądu różnicowego typu A lub roboczego, stosowane w celu monitorowania końcowych obwodów prądowych do maksymalnej wartości prądu różnicowego wynoszącej 1000 mA. Wraz z podłączonymi przekładnikami prądu, system do monitorowania prądów różnicowych w systemach TN i TT RCM-W24 stosowany jest głównie w celu monitorowania końcowych obwodów prądowych.

Przekładniki Pomiarowe

Przekładniki Pomiarowe

Przekładniki prądowe do współpracy z przyrządami pomiarowymi i układami zabezpieczeń Przeznaczone do stosowania jako element systemu monitorowania prądów różnicowych i roboczych w sieci elektrycznej.

Liczniki Mocy i Energii

Urządzenie monitorujące moc i zużycie energii CPM-W20 jest przeznaczone do użytku w obszarach przemysłowych i mieszkalnych. Jest przeznaczony do pomiaru i obliczania wielkości elektrycznych, takich jak napięcie, prąd roboczy i różnicowy, moc, energia, harmoniczne itp. w instalacjach budowlanych na rozdzielnicach, wyłącznikach i szynoprzewodach.

Urządzenie do Monitorowania Prądów i Mocy CPM W20

Urządzenie do Monitorowania Prądów i Mocy CPM W20

Urządzenie CPM-W20 stosowane jest do rejestracji prądu obciążenia i prądu różnicowego oraz do określania poboru mocy. 20 kanałów pomiarowych można ustawić i wykorzystywać pojedynczo w dowolny sposób do pomiaru prądu obciążenia lub prądu różnicowego.

Systemy Monitoringu

Aby skomunikować kontrolery RCMS ze zdalnym systemem nadzoru budynku, stosowane są konwertery magistrali systemowej na inne standardy transmisji, stosowane w BMS: ModBus RTU, ModBus IP, BacNet i inne. Stosowane są też układy wejść/wyjść binarnych. Dostępne są też konwertery do lokalnej sieci komputerowej TCP/IP, do obserwacji danych w sieci LAN.

Magistrala Komunikacyjna CAN BUS

Magistrala Komunikacyjna CAN BUS

Sterownik układu IT, układ indywidualnej lokalizacji doziemień i kaseta sygnalizacyjna są połączone magistralą systemową, w celu wymiany informacji między tymi elementami

Konwerter MPG-CAN-RS485-ETH

Konwerter Modbus MPG-CAN-RS485-ETH

Konwerter CAN Modbus MPG-CAN-RS485-ETH jest konwerterem trójstronnym. Służy do konwersji pomiędzy dwoma różnymi protokołami komunikacyjnymi. Konwersja może zostać wykonana pomiędzy ESA-CAN lub CANopen, znormalizowanym szeregowym protokołem Modbus i Modbus-ETH

Konwerter LAN MPG-ETH 5

Konwerter LAN MPG-ETH 5

Konwerter MPG-ETH 5 z CAN-Bus do TCP (Ethernet) jest przeznaczony do konwersji sygnału do oraz z magistrali sygnałowej medycznych HospEC® produkcji ESA-Grimma GmbH.

Układ binarny MPM32 VARIO

Układ binarny MPM32 VARIO

MPM 32-Vario to 32 kanałowe cyfrowe urządzenie z konfigurowalnymi wejściami/wyjściami wykorzystywane w magistrali CAN. Służy do akwizycji sygnałów cyfrowych.

System monitorowania WebVisEC ®

System monitorowania WebVisEC ®

System monitorowania WebVisEC® systemu RCM jest obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową i daje najwięcej możliwości konfigurowania urządzeń do monitorowania oraz wyświetlania wartości pomiarowych prądów różnicowych i roboczych, włącznie z graficznym przedstawieniem ich przebiegu.

BMTI 5

BMTI 5

BMTI 5 to najdoskonalszy dostępny obecnie na rynku typ kasety sygnalizacyjnej, z bardzo szerokim zakresem funkcji.