Logo firmy Meredit
Strona główna O nas Producenci Serwis Baza wiedzy Pliki Kontakt
Produkty
Przefabrykacja zestawów rozdzielczych Usługi serwisowe Wsparcie projektowe
Kontrola prądów różnicowych sieci TN
Układy RCMS Systemy monitoringu Liczniki mocy i energii

Oferta Produktowa

Przemysłowe Sieci IT:

Kontrola Izolacji 220V AC,DC z lokalizacją

Kontrola izolacji w sieciach IT stanowi ważny element zwiększający pewność zasilania i ułatwiający konserwację, zwłaszcza systemów z wieloma obwodami. Indywidualna lokalizacja doziemień pozwala na szybką identyfikację i eliminację obwodu wykazującego osłabienie izolacji. Pozwala tez na wczesne reagowanie i prewencję.

Kontroler IMD IFS V.5

Kontroler IMD IFS V.5

IMD-IFS-V.5 to urządzenie do monitorowania stanu izolacji w układach IT prądu stałego i zmiennego z wbudowanym układem sterowania i generatora sygnału probierczego do systemu wykrywania uszkodzeń izolacji. Służy ono zatem do monitorowania podłączonych do niego układów IT prądu stałego lub zmiennego.

Lokalizator IFS 710 W6

Lokalizator IFS 710 W6

Urządzenie wykrywania uszkodzenia izolacji IFS-710-W6 stosowane jest jako zintegrowany element systemów wykrywania uszkodzenia izolacji. Urządzenie IFS-710-W6 z własnymi zintegrowanymi przekładnikami pomiarowymi prądu upływu stosowane jest do lokalizacji uszkodzenia izolacji w sieciach z separowanym punktem zerowym (IT) dla rodzajów sieci AC, DC.

BMTI 5

BMTI 5

BMTI 5 to najdoskonalszy dostępny obecnie na rynku typ kasety sygnalizacyjnej, z bardzo szerokim zakresem funkcji.

Kontrola Izolacji 3F 220V 1000V AC DC, AC/DC

Przekaźniki kontroli izolacji, zwane również IMD (Insulation Monitoring Device), monitorują rezystancję izolacji w nieuziemionych sieciach elektrycznych AC, AC/DC i DC (układ IT sieci). Wiąże się to z pomiarem rezystancji izolacji monitorowanej sieci IT względem potencjału ochronnego (uziemienia). Sieci IT muszą być wyposażone w urządzenia monitorujące, na podstawie Dyrektywy UE „Bezpieczeństwo Maszyn”. Urządzenia monitorujące izolację pozwalają, w przypadku uszkodzeń izolacji, na zapobieganie porażeniom, awariom i do ochrony przeciwpożarowej.

Przekaźniki kontroli izolacji Dold

Przekaźnik kontroli izolacji IL 5881

Przekaźniki kontroli izolacji, zwane również IMD (Insulation Monitoring Device), monitorują rezystancję izolacji w nieuziemionych sieciach elektrycznych AC, AC/DC i DC (układ IT sieci). Wiąże się to z pomiarem rezystancji izolacji monitorowanej sieci IT względem potencjału ochronnego (uziemienia).