Logo firmy Meredit
Strona główna O nas Producenci Serwis Baza wiedzy Pliki Kontakt
Produkty
Przefabrykacja zestawów rozdzielczych Usługi serwisowe Wsparcie projektowe
Kontrola prądów różnicowych sieci TN
Układy RCMS Systemy monitoringu Liczniki mocy i energii

Producenci

ESA Elektroschaltanlagen Grimma GmbH jest niemieckim producentem układów kontrolno-pomiarowych i rozdzielczych sieci NN.

Siedziba Esa Grimma

W ofercie firmy znajdują się:

  • Rozdzielnice niskiego napięcia
  • Systemy ogrzewania rozjazdów kolejowych - system WHVI®
  • Systemy zasilania dla obiektów służby zdrowia- system HospEC®
  • Systemy kontroli prądów różnicowych i roboczych - system WebVisEC®
  • Automatyka procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego.
Siedziba Esa Grimma

Firma zatrudnia ponad 250 osób, istnieje od lat 90 XX wieku, sprzedaje swoje produkty na całym świecie. W Polsce produkty Esa Grimma sprzedawane są od 2011 roku.

Esa Grimma posiada ISO 9001-2008 i szereg innych certyfikatów na swoje wyroby.

Szczegółowe informacja na oficjalnej stronie firmy.

Przekaźnik AN 5873 firmy Dold

E.DOLD & SOEHNE GmbH KG wiodącego europejskiego producenta urządzeń kontroli rezystancji izolacji sieci IT (AC, DC, AC/DC) do stosowania w przemyśle, kolei, systemach z przetwornicami częstotliwości, fotowoltaice, agregatami prądotwórczymi, zasilaczami UPS i innymi systemami, w których wymagana jest kontrola stanu izolacji.

Przekaźnik AN 5873 firmy Dold

Od ponad 90 lat firma produkuje urządzenia najwyższej jakości. Zarzadzana przez trzecie pokolenie rodziny Dold zatrudnia ponad 400 pracowników - wielu z nich może pochwalić się poand 20 letnim stażem w firmie.

Dzięki możliwości produkcji własnych form i narzędzi, nowoczesnej fabryce oraz doświadczeniu załogi Dold zapewnia elastyczność i wydajność by zapewnić dostawę zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Szczegółowe informacja na oficjalnej stronie firmy.

UPS Tower Meredit

Meredit dzięki współpracy z renomowanymi producentami zasilaczy awaryjnych najwyższej klasy oferujemy zasilacze UPS marki Meredit

UPS Tower Meredit

Od 2017 roku MEREDIT jest dostawcą zasilaczy UPS od 10 kVA do 500 kVA monoblokowych i modułowych przeznaczonych do wszelkiego typu obiektów publicznych i komercyjnych. Zasilacze UPS firmy MEREDIT są synonimem niezawodności oraz wysokiej jakości wykonania.

Rodzina akumulatorów Europower

EMU jest renomowanym producentem i dostawcą kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów oraz ogniw do zasilania awaryjnego i pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii.

Rodzina akumulatorów Europower

Od ponad 29 lat baterie EMU są synonimem jakości na rynku urządzeń zasilania gwarantowanego. W swej działalności firma stawia na wiarygodność, zrównoważony rozwój, najwyższą jakość, efektywność i innowacyjność.

Szczegółowe informacja na oficjalnej stronie firmy.